Od svých pěti let do svých jednadvaceti jsem trávila nejvíc času právě na zimáku naháněním puku na ledě. Do střední školy jsem byla jediná holka v týmu a dokonce i ve třídě, pak jsem přišla do ženského týmu. Lehké to zrovna nebylo obzvlášť ty roky s klukama, ale nelituji ani vteřinu. Už jen proto, že jsem díky tomuto sportu procestovala s reprezentací místa, o kterých se mi v té době mohlo jen zdát. Hlavně jsem ale poznala lidi, kteří hrají v mém životě dodnes hlavní role a myslím, že je ještě dlouho hrát budou.
Ve dvaceti přišla otázka co dál? Hokejem se u nás holky neuživí, i když se o nás v týmu starali skvěle. Celý život Vám do teď ovlivňoval hlavně rozpis tréninků a zápasů. Celá rodina se podle toho přizpůsobovala a najednou zjistíte, že je potřeba se posunout zase o něco dál. Živit mě přece do konce života nemůžou. 
Přibližně rok jsem zkoušela něco, co nakonec nevyšlo. Díky této zkušenosti  vzniklo HOCKEY WIFEY. Název je takový, protože přesně takovou skupinu lidí jsem potřebovala co nejvíce zaujmout. Nejsi “hockey wifey”? Nevadí! Protože tahle značka je věnována úplně všem, kteří aspoň malinko milují hokej. 
Většinu věcí jsem si navrhla jen sama pro sebe, protože když jsem začínala, žádná hokejová značka jen pro ženy prostě minimálně v Evropě neexistovala. V každé věci je tedy kus mě a taky každý kousek hockeywcollection miluju tak, jako kterýkoli jiný neoblíbenější kousek z mé skříně. 
Moc děkuji Všem, kteří mi jakýmkoli způsobem pomohli a pomáhají. Hlavně mojí @vaga.art, nejlepší kámoš a spoluhráčka v jednom.
Buďte součástí <3
Klára H.

IMG_1692.jpg